Žarnovica, Dolná ulica/Na predaj luxusný, veľkometrážny 3izbový byt v centre mesta, budova Dubai trade

Informácie

 • Cena

  cena 136.000 EUR

 • Kategória

  3-izbový, Byt, Predaj

 • mesto

  Žarnovica

 • rozloha

  103,66 m2

 • cena

  136.000 Eur

 • poschodie

  2/2

 • Ľubomír Hajdoni

  0948 185 551

EXKLUZÍVNE – Reality Úsmev ponúka na predaj luxusný 3 – izbový byt v centre mesta Žarnovica na ulici Dolná. Byt sa nachádza v polyfunkčnej budove zvanej Dubai trade na 2/2 poschodí s výhľadom na okolie. Podlahová plocha bytu je 103,66 m2 + priestranný balkón o výmere 8 m2. 

orientácia JZ

Popis bytu: 

Byt  má veľmi moderný nádych. Omietky v byte stierkové, stropy sadrokartónové. Vnútorné keramické obklady v kúpeľni a vo WC sú až po stropy. Toaleta je oddelená od samotnej kúpelne. V byte sú položené plávajúce podlahy, v kúpeľni a vo WC je keramická dlažba. V chodbe je dlažba z veľkopošných keramických dosiek. V kuchyni kuchynská linka so zabudovaným keramickým drezovým umývadlom, sklokeramickou varnou platňou, rúrou, odsávačom pár, umývačkou riadu, chladničkou a mrazničkou. Vchodové dvere sú z masívu a z časti presklenné, vrátane drevených zárubní. Okná sú plastové s hliníkovými žalúziami, vykurovanie vlastné z vlastného kotla Viessman, ktorý slúži i na výrobu TÚV, radiátory panelové s regulátormi. Kuchyňa je spojená s obývačkou odkiaľ je urobený vstup na balkón. Pri kuchyni sa taktiež nachádza aj špajza. Byt má vlastnú klimatizáciu a odsávanie. V byte je domáci telefón, satelitný rozvod, rozvod PC a pripojenie k internetu. Byt pozostáva z troch izieb a príslušenstva, ktoré tvorí kuchyňa s jedálňou, chodba, kúpeľňa, WC, špajza, technická miestnosť (kotol ÚKa TÚV), balkón. K bytu prislúcha taktiež súkromné parkovacie miesto. Po dohode s majiteľom je možné byt predať aj bez parkovacieho miesta, prípadne bez hnuteľného zariadenia bytu, ktoré vidíte na fotkách.

Lokalita :

Byt sa nachádza v centre okresného mesta Žarnovica. Dostupná je kompletná občianska vybavenosť v blízkom okolí bytového domu do 5 min. peši – pošta, banka, škola, škôlka, zdravotné stredisko a kompletná sieť obchodov a iných služieb. Lekáreň sa nachádza priamo v budove. 
Cena ponúkanej nehnuteľnosti je 136 000€ (možná dohoda)

Uvedená cena zahŕňa aj províziu pre realitnú kanceláriu, vrátane všetkých poplatkov spojených s bezpečným a bezproblémovým prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa. V prípade potreby pomôžeme pri vybavení financovania kúpy bytu.

Mesačné náklady energie + nájomné pre 5 osôb osoby je 166€/mes. 

Ak vás ponuka zaujala, tak pre bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať telefonicky alebo mailom.

Ľubomír Hajdoni

Lubomir.hajdoni@realityusmev.sk

0948 185 551